O PROGRAMIE

WYSELEKCJONOWALIŚMY  1500+ REKRUTÓW.

To prawdopodobnie najcięższy i najbardziej wymagający program treningowy dostępny na polskim rynku fitnessowym. Ale jeśli chcesz szybkich efektów i jesteś wystarczająco zdeterminowany, aby osiągnąć swój cel, ten program jest skierowany właśnie do Ciebie.

CZYM JEST SELEKCJA NR

Jest to jedyny zmilitaryzowany program treningowy na Polskim rynku. Autorski program Mistrzyni Świata w Taekwondo Natalii Rybarczyk, zawodowego żołnierza z 8-letnią wysługą wojskową. Program jest tak zbudowany w systemie BPS z uwzględnieniem mezocykli treningowych, abyś w jak najszybszym czasie doprowadzić Cię do Twojej szczytowej formy. Program jest tak zbudowany, aby każdy mógł trenować jak zawodowiec – niezależnie od stopnia wytrenowania! Selekcja NR to nie tylko trening fizyczny i dieta, ale również trening mentalny o którym często zapominamy, a który jest ważniejszy niż 2 pozostałe elementy. To program, który kształtuje charakter. Jak mówią nasi Rekruci „SELEKCJA to stan umysłu.”

jak to działa

Program Selekcja NR to 8 tygodniowy zmilitaryzowany cykl treningowy majacy za zadanie nie tylko wyszczuplić, ujędrnić ale też wzmocnić cialo i podniesc ogolną sprawność oraz rozwinąć ich kondycję. Program wzmacnia również mental, wytwrza nowe nawyki i kształtuje postawę wojownika! Osoby, która nie boi się stawić czoła codziennym wyzwaniom.

8 tygodni to mezocykl treningowy podobny do tego, którym trenują wyczynowi sportowcy: jest miejsce na kształtowanie siły, sprawności, wytrzymałości siłowej i szybkościowej a także kondycji. Poszczególne tygodnie tworzą mikrocykle.

Tak właśnie trenują wyczynowi sportowcy, chcąc osiągnąć szczyt formy tak trenują Mistrzowie i tak  możesz trenować i Ty!

Dlatego właśnie będzie ostatnim którego spróbujesz, aby osiągnąć swój cel!

TRENING FIZYCZNY

Treningi odbywają się 5 razy w tygodniu (od poniedziałku do piątku) w godzinach 6:00-7:00 rano i przypominają zbiórki żołnierskie i zaprawy wojskowe. Każdy z nich trwa maksymalnie 60 min. Zajęcia są zróżnicowane pod względem obciążeń a także ich typów.

DIETA

Aktywność fizyczna to radość i endorfiny, ale o organizm, który jest poddawany intensywnemu wysiłkowi należy przede wszystkim dbać. Uzupełnianie codziennej diety w zdrowe węglowodany, białko oraz mikroelementy to podstawa zbilansowanego żywienia. Dlatego dietetyk selekcyjny stworzył dietę, którą otrzymasz wraz z pakietem startowym.

TRENING MENTALNY

Całość wsparta apelami motywacyjnymi i medytacją, które prowadzi Natalia Rybarczyk, nie tylko Mistrzyni Świata w Taekwodno, nie tylko Zawodowy Żołnierz z 8letnią wysługą, ale również certyfikowany mówca motywacyjny i trenerem mentalnym sportowców! Wszystko dzieje się w głowie!

METAMOFROZY

Previous
Next
Opinie

NASI REKRUCI

Trudno opisać słowami, polecam spróbować na własnej skórze.  Super przemyślany i dopracowany cykl treningowy, świetna atmosfera i potężna dawka motywacji!!! To uzależnia 🙂 

Basia Misztal
Rekrut Selekcji NR

Jest super. Każdego dnia mega wycisk - po którym czujesz się świetnie. mega wsparcie całej grupy 🙂 Rewelacja. Polecam każdemu.

Aneta Kr
Rekrut Selekcji NR

“ Najlepszy sposób na realizację marzeń o super formie i sprawności fizycznej! Wystarczy tylko się zapisać i... wstać na pierwszy trening! Później wszystko już idzie samo, a dzień bez treningu staje się dniem niepełnym. Jeżeli nie przekonuje cię ogromna dawka endorfin każdego ranka, możliwość określenia własnych celów i realizowania ich pod czujnym okiem mega zaangażowanych trenerów, zgrana grupa idąca z Tobą ramie w ramię osób to pomyśl sobie tak - są albo wyniki albo wymówki"

Małgorzata Staniszewska
Rekrut Selekcji NR

“ Pełen profesjonalizm, świetna ekipa, cudowna atmosfera. powiem w skrócie SELEKCJA UZALEŻNIA!!! I co ważne nie warto zniechęcać się poranna godziną zajęć ponieważ 6:00 w efekcie okazała się dla mnie najlepszą porą do ćwiczeń. Szczerze polecam!"

Ewelina Migacz
Rekrut Selekcji NR
Opinie

NASI REKRUCI

X