SELEKCJA_NR WEEKEND

2199,00 

SELEKCJA WEEKEND to 3-dniowy program stworzony przez byłego żołnierza i Mistrzynie Świata w TKD Olimpijskim Natalię Rybarczyk łączący w sobie trening fizyczny i mentalny.

Opis

SELEKCJA CHALLENGE to 3-dniowy program stworzony przez byłego żołnierza i Mistrzynie Świata w TKD Olimpijskim Natalię Rybarczyk łączący w sobie trening fizyczny i mentalny.

KIEDY: wybierz termin w opcjach u góry

GDZIE: KOLESIN

 

To szczegółowy, rozpisany na poszczególne dni plan pokazujący, jak można zatrzymać się w codziennej gonitwie i wyjść poza strefę komfortu. Wyłamać się z rutyny, z systemu i sięgnąć po coś więcej. Program polega na znalezieniu nowej perspektywy (trening o 6;00 ma za zadanie wydłużyć dzień, rozpocząć go energetycznie i rozkręcić motywacje na cały dzień), ma porządkować życie, skupić się na celu, na nie marnowaniu czasu, na planowaniu dokładnie tego co chcemy osiągnąć, na zaplanowaniu każdego dnia: jest strefa na trening, na prace i na rodzinie, a także na „siebie”. każdy ma 24h – rzecz w tym jak go dobrze wykorzystać.

SELEKCJA WEEKEND to 3 dni w których złamiesz wszystkie swoje rytuały, wszystkie przyzwyczajenia i wyobrażenia, które do tej pory wyznaczało kierunek Twojemu działaniu. ludzie potrzebują odmiany, wyzwań, chwili trudu, po to aby zdać sobie sprawę z tego co w nich drzemie, aby narzucić sobie większe tempo niż zazwyczaj. Aby znaleźć swoja legendę i biec za marzeniami w jakimkolwiek wieku i miejscu w swoim życiu by nie byli. Bardzo dobrze będzie zrezygnować na chwile z codzienności po to, aby przeżyć coś, co zapamięta się do końca życia, coś co być może stanie się momentem zwrotnym, punktem odniesienia.

Natalia: NIE OBIECUJE ZE BĘDZIE ŁATWO, BĘDZIE NIEWYGODNIE, TRUDNO I CZASAMI STRASZNIE… ALE TYLKO WYCHODZĄC POZA STREFĘ SWOJEGO KOMFORTU JESTEŚ W STANIE OSIĄGNĄĆ SUKCES… NIE BOJ SIĘ ZMIAN, NIE BOJ SIĘ CIĘŻKIEJ PRACY….WEJDŹ NA SWÓJ MONT EVEREST! ODKRYJESZ ZE STAĆ CIĘ NA O WIELE WIĘCEJ NIŻ POCZĄTKOWO MYŚLAŁEŚ!!

Co otrzymasz:
– 5 treningów z Mistrzami
– 2 warsztaty motywacyjne
– pełne wyżywienie w oparciu o założenia DIETY SELEKCYJNEJ
– pakiet startowy z koszulką i gadżetami SELEKCJI
– możliwość skorzystania z sauny, kajaków, rowerów i innych dostępnych na miejscu form rekreacji
– zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych w hotelu Dwór Kolesin
– nieśmiertelnik imienny !*

W PRZYPADKU OSÓB ZAPISANYCH PO 25 WRZEŚNIA – PAKIET Z GIFTAMI ZOSTANIE IM WYSŁANY NA WSKAZANY ADRES PO WEEKENDZIE W KOLESINIE.

Chcesz zatrzymać się w codziennej gonitwie i wyjść ze strefy komfortu, chcesz zadziałać i sięgnąć po coś więcej? 

Potrzebujesz intensywnej motywacji, treningu, który da Ci siłę i zresetuje umysł, potrzebujesz narzędzi, aby stawić czoła codzienności i zawalczyć o lepszego siebie o swoje cele O SWOJE MISTRZOSTWO!

Zajmie się Tobą Mistrzowski skład m.in.:

NATALIA RYBARCZYK

Mistrzyni Świata w Taekwondo, Wicemistrzyni Świata Igrzysk Wojskowych oraz wielokrotna Mistrzyni Polski, Mówca Motywacyjny, Trener Mentalny

To jak namówiliśmy Cię?

Liczba miejsc jest ograniczona.

Możliwość rozłożenia na raty!

Możliwość rezerwacji miejsca po wpłaceniu zadatku 700 zł. 

Aby wpłacić tylko zadatek użyj kodu ZADATEK podczas zamówienia.

kontakt:  biuro@nataliarybarczyk.pl

Jeżeli chcecie otrzymać fakturę  prosimy o wysłanie maila z danymi na adres biuro@nataliarybarczyk.pl – WY TYM SAMYM DNIU W KTÓRYM DOKONALIŚCIE WPŁATY. Wystawienie faktury w późniejszym terminie nie będzie możliwe zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Warunkiem odbycia się SELEKCJI NR weekend jest min liczba uczestników 10!

Informacje dodatkowe

Data

10-12 marca 2023 r., 14-16 kwietnia 2023 r., 19-21 maja 2023 r.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

X